KBO Bemmel combineert slim: meer gezonde leden én contributie

Ieder jaar tientallen nieuwe leden bijschrijven? Bij KBO Bemmel-Doornenbrug doen ze dat al sinds 2010 door de introductie van een sportabonnement.

Voorzitter Ben Platenkamp: ‘Onze leden kunnen – dankzij een afspraak met het sportcentrum in ons dorp – met flinke korting zwemmen en bewegen.’ Vooral veel 50- tot 65-plussers hebben hier belangstelling voor en melden zich jaarlijks als lid en velen blijven dat ook na hun 65ste Gevolg: meer gezonde leden én contributie. ‘Alleen echt actief binnen de afdeling zijn de jongere leden meestal niet’, zegt Ben eerlijk. ‘Ze zijn nog te druk met andere dingen.’ Toch raadt hij andere afdelingen aan om ook rond te kijken. ‘Samenwerken kan een mooi voordeel opleveren.’

Krijgt u graag tips? Mail dan naar Ben Platenkamp: bplatenkamp@hotmail.com